.

.

Пистата авенија животни wallидни уметности платно отпечатоци '11362' кучиња и кутриња - сина, бела

Пистата авенија животни wallидни уметности платно отпечатоци '11362' кучиња и кутриња - сина, бела

оценки:

DEN 383.84
Од стока
Достапно.

11362, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Дизајн на животни и инсекти со тема за кучиња и кутриња за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и