.

.

Трговска марка ликовна уметност „букет за вас“ платно уметност од Шила Голден, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност „букет за вас“ платно уметност од Шила Голден, бел мат, дрвена рамка

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Уметник : Шила Голденсубјект : Флоралстил : Современа трговска марка ликовна уметност „букет за тебе“ платно уметност од Шила Голден, Бела мат, Вуд Рамка : Уметник : Шила Голден. Тема : Цветни. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од дрво, бела матка, акрилик. Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има акварел сликарство на розови и виолетови цвеќиња. Печатење на giclee под акрилик во рамка од дрво. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матично и доаѓа во рамка од дрво. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

За производот

Купувачите избираат и