.

.

Пистата Авенија Апстрактна wallидна уметност платно Пранка „Пеци де Кобер плоштад“ - бронза, бела

Пистата Авенија Апстрактна wallидна уметност платно Пранка „Пеци де Кобер плоштад“ - бронза, бела

оценки:

DEN 1071.84
Од стока
Достапно.

Пес де Кобре плоштад, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бронзена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација . Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност . Одржлива и пријателска за шумите . Професионално рачно испружено во одржлива рамка од дрво дебело од 1,5 инчи . пристигнува подготвени да висат со пред -Насталирани куки за лесно бесење. Вклучени се и нокти и закачалка . Печатено со употреба на ултра-премија и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои . Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и