.

.

Трговска марка ликовна уметност Вудленд зима v платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Вудленд зима v платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

оценки:

DEN 735.84
Од стока
Достапно.

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Woodland Winter V“ Canvas Art By Color Bakery White Matte, црна рамка : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и