.

.

Трговска марка ликовна уметност Ete III CANVAS ART по боја пекарница бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Ete III CANVAS ART по боја пекарница бела мат, црна рамка

оценки:

DEN 2601.60
Од стока
Достапно.

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Ете III“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и