.

.

Бела кубна цирконија Хјуги обетки во сребро од сребро

Бела кубна цирконија Хјуги обетки во сребро од сребро

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Стилот отпорен на ушите е само пар далеку! Завршете го вашиот изглед со додавање на нашите сребрени обетки на обрачот, со 28 зачудувачки кубни цирконија во комбинација на овални и тркалезни камења. Овие полирани сребрени обетки одат од случајни во фустани и го ставаат завршниот допир на целиот ваш омилен изглед. Стерлинг сребро. 15,5х5мм. Обетки на Хуги. 2x3mm. Овални, 1,3 мм. и 1,0мм. Тркалезна кубна цирконија. 1.8 CTTW. Повторно објавување.

За производот

Купувачите избираат и