.

.

Уметнички ткајачи Денио тексас Традиционален 3'11 5'7 килим во областа

Уметнички ткајачи Денио тексас Традиционален 3'11 5'7 килим во областа

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Колекцијата Denio ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Белгија и има среден куп. Само чисто место. 100% полипропилен. Машина ткаена во Белгија. Среден куп. Висина на купот : 0,31 ". Безбеден пат на отворено : Не. Разновидност на бои и големини на располагање. Канистер вакууми без ритамички шипки се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете ја прилогот за рачно секогаш. и рачните чистачи се исто така нежен и ефикасен начин за чистење килими. Само чиста или професионална чиста само . Препорачани простории : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, ходник, фоаје. Препорачано е подлога за килим.

За производот

Купувачите избираат и