.

.

Среќна Божиќна бела пудлица кујна или бања Мат 24х36

Среќна Божиќна бела пудлица кујна или бања Мат 24х36

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 - Анти -матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches. Трајно обоена и избледена отпорна. Одлично за кујната, бањата, надвор од топла када или само во вратата од базенот. Користете градинарско црево или мијалник за напојување за да ја бркате нечистотијата од душекот. Не чистете со четка. Користете го вакуумот на поставката на подот. Чиста дамка со средство за чистење што не произведува SUD. Анти-матично кујнски удобност Мат.

За производот

Купувачите избираат и