.

.

Опрема за готвачи на готвачи внатре.

Опрема за готвачи на готвачи внатре.

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Чупните дизајни во комбинација со исклучителната удобност на технологијата Gelness ќе обезбедат континуирано олеснување додека работите. Анти-матичните душеци промовираат подобро држење на телото, циркулацијата и климатизацијата на мускулите. Вклучува (1) 20 "x 32 " клин кујнски душек. Секоја мат има површина што не се лизга и не-лизгање на дното за дополнителна безбедност и стабилност. Заболените, анти-патувачки рабови ја завршуваат секоја мат со елегантен изглед. 100% ПВЦ. Увезени. Вклучува (1) 20 "x 32" анти-замор кујна душек. Донесете навивајте во вашата кујна со чудни дизајни од Geat Gear. Gelness Technology промовира подобро држење на телото, циркулацијата и климатизацијата на мускулите. Поддршката отпорна на лизгање помага да се задржи мат цврсто во место. Лесно се чисти со влажна крпа и благ детергент. Увезени. 100% ПВЦ.

За производот

Купувачите избираат и