.

.

Cozy Hose House Hody To onting on antifatight anti-fatigue кујнски душек, црвена бела, 20 x36

Cozy Hose House Hody To onting on antifatight anti-fatigue кујнски душек, црвена бела, 20 x36

оценки:

DEN 462.08
Од стока
Достапно.

Пријатната куќа за живеење работи на душекот за вино во кујната од Сохом, поканува удобност и шарм во вашиот дом. Совршено за loversубителите на вино, овој душек покажува дизајн на домашен терен кој ќе додаде личност на кој било простор. Овој кујнски душек против замор ќе обезбеди долготрајна удобност додека ги извршувате вашите дневни задачи. Завршени со прекрасно врежан текстуриран врв, овие душеци се конструирани од траен поливинил со мазен заоблен раб што обезбедува површина што не се лизга. Анти-замор Мат : Овие перниши кујнски душеци се конструирани со густ, долготраен центар за меморија против замор на пена, обезбедувајќи крајна удобност за нозете, грбот и нозете . Димензии : Мерење на 20 "W x 36" L, овој великодушно sized mat offers a great amount of space for your comfort needs. FUNCTIONAL AND SAFE : These functional kitchen mats provide a non-skid, non-slip and anti-trip surface for safety and security on any flat surface such as tile, hardwood, или бетонска . разноврсна употреба : Колекцијата за пријатна кујна за кујни нуди дизајни од чуден до традиционален што ќе може да координира со кој било декор. Идеално за вашата кујна, бања, алишта или канцеларија . Лесна грижа : Овие кујнски душеци отпорни на дамки и вода се лесни за чистење со бришење со влажна крпа или сунѓер . чуден дизајн : оваа кујна душек има домашен дизајн кој ќе сака Додадете личен допир на кој било простор во вашиот дом.

За производот

Купувачите избираат и