.

.

Уметнички ткајачи Арнав крем модерен килим од 2 '3'

Уметнички ткајачи Арнав крем модерен килим од 2 '3'

оценки:

DEN 1600.00
Од стока
Достапно.

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Арнав, без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Со изградбата на раката, овие килими нудат прифатлива алтернатива на другите рачно изработени конструкции, додека го зачувуваат истото природно однесување и шарм. Направено со полиестер во Кина и има среден куп. Само чисто место. 100% полиестер. Рачно зафатена во Кина. Среден куп. Висина на купот : 0,32 ". Безбеден пат на отворено : Не. Разновидност на бои и големини на располагање. Канистер вакуумите без ритами за ритам се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете ја прилогот за рачно секогаш. и рачните чистачи се исто така нежен и ефикасен начин за чистење килими. Само чиста или професионална чиста само . Препорачани простории : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, ходник, фоаје. Препорачано е подлога за килим.

За производот

Купувачите избираат и