.

.

18 30 Едноставно маргарит Традиционална цветна француска земја, килим, порцелан сина

18 30 Едноставно маргарит Традиционална цветна француска земја, килим, порцелан сина

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со едноставно маргаритка 18 "x 30 " порцелански сино традиционален цветен килим од нашата колекција на ботанички цвеќиња. Секој ќе ужива во добредојде и цветно чувство дека овој килим носи во која било кујна или дневна соба! Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

За производот

Купувачите избираат и