.

.

Уметнички ткајачи шарени килим за глобално подрачје

Уметнички ткајачи шарени килим за глобално подрачје

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Колекцијата Канон е одличен начин да се истражат различни стилови на дизајн и теми. Обидете се со модерен апстрактен килим со сиви тонови за вашата дневна соба или традиционално граничен медалјонски сина килим за вашиот влез. Исто така, постојат измиени неутрални опции со суптилни гроздобер дизајни. Разновидноста е бесконечна, а квалитетот е неспоредлив. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен и среден куп од 0,31 инчи. Само чисто место ,.

За производот

Купувачите избираат и