.

.

Странично столче Кармелина, сет во сив и исушен сив даб

Странично столче Кармелина, сет во сив и исушен сив даб

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Привлечете внимание на вашата трпезарија со страничниот стол Кармелина. Одликувајќи се со луксузно сиво кадифено седиште и копче за грб со потпирач за грбови со исушени сиви дабови нозе, ова столче е и трајно и стилско, надополнувајќи ја вашата современа тема за украси за дома, додека гарантира да издржи абење и солза на секојдневната употреба за наредните години. Загреано со исушена даб, оваа цврста столица без вооружено столче има прекрасно заоблени нозе од дрво и ќе обезбеди удобно седење за сите ваши гости. Продаден во сет од два. Продадено како сет на 2. Чаир без парсон. Тапацирани перничиња и грбни перничиња. Копче потпирачи за грб. Дрвени заострени нозе.

За производот

Купувачите избираат и