.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 712.00
Од стока
Достапно.

Redd's Wicked е але со смели, природни овошни вкусови. Освежувачки задебелен, црн цреша вкус со јасен и лесен финиш. Освежено тврдо але. Рампајте ја ноќта со освежувачки задебелен црна цреша на Ред. Достапно во 10oz 12-пакувања, 24oz и 16oz синглови во јаболко, црна цреша, лимонада и лубеница. Овошен и вкусен со 8% ABV.

За производот

Купувачите избираат и