.

.

Комплет за тава на нафта Milodon MLD BBC Mark IV

Комплет за тава на нафта Milodon MLD BBC Mark IV

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Комплет за тава за нафта Milodon BBC Mark IV Milodon Big Block Chevy Engine Oil Pan Kit P/N 31910. Тава за масло од мотор. Заден отпад. 7 Qt. 8-1/4 во длабоко. Вклучен хардвер/пикап/фиока за заптивка/заптивка. Челик. Кадмиум. Голем блок Chevy. Комплетен комплет.

За производот

Купувачите избираат и