.

.

Дизајн Групација со метални шипки со метални шипки од 6, лосос црвен

Дизајн Групација со метални шипки со метални шипки од 6, лосос црвен

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Групацијата за дизајн на ГИА за метални столчиња со метални столици е единствениот избор што е важен. Тие се решението за секој дом, гаража, кујна или мал простор и погодни за забавно забавување на палубата на отворено. Високо препорачано за станбена и комерцијална употреба заради неговата издржливост и направено да се издржат тешки индустриски услови, но функционални и шик за секојдневно живеење. Идеално за мали простори со нивната способност да се чуваат и наредат откако ќе се отстрани нискиот грб. Секое столче со метални столици со низок грб има заграда за поддршка и стабилност што му овозможува да биде лесна, но поддржува до 300 фунти. Разновидни : Овие столици се изработени од челик во црвена боја. Низок грб обезбедува дополнителна удобност и безбедност. Столиците се доволно елегантни за да се користат во вашиот дом; доволно силен за да се користи во индустриските продавници; и доволно издржлив за да се користи во домови, простории за игри и барови. Лесно за чување : Овие столици се лесни и стабилни со тоа што прво го отстрануваат грбот, што ги прави лесни за движење во и надвор од складирање. The stools can be stacked on top of each other to save space. DIMENSIONS : Each stool is 30" tall from floor to seat, a 12" x 12" seat, and a 16” x 16” base area for the legs. For Само во затворен употреба.

За производот

Купувачите избираат и