.

.

15,75 Плишана портокалова и крем седат за декорација на есенски таблети

15,75 Плишана портокалова и крем седат за декорација на есенски таблети

оценки:

DEN 735.84
Од стока
Достапно.

Лисјата паѓаат есен се јавуваат. Осигурете се дека вашиот есенски декор е полн со оваа прекрасна таблета лисица. Пар со други декоративни предмети за да креирате уникатни карактеристики на производот во центарот на табелата : портокалова лисица со црна шепа крем крзно го покрива дното на стомакот на лицето и врвот на рачката база на опашката за безбедни димензии на поставување : 9,5 "H x 15,75 " W x 5.5 "D Материјал (и) : Полиестер/пена кадифен лисица на лисица Божиќна фигура. Портокалово крзно со крем крзно крзно закрпи. Седејќи на задните нозе со главата навалена. Мерки 9,5 инчи високи за 15,75 инчи ширина за длабочина од 5,5.

За производот

Купувачите избираат и