.

.

Недовршено дрво 5 Класичен фонт буква П.

Недовршено дрво 5 Класичен фонт буква П.

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Оваа класична буква MDF е одличен додаток на кој било простор за додавање на личен допир што ви треба. MDF буквите можат да бидат обоени, обоени или украсени на кој било начин што одговара на вашиот стил! Писмата се продаваат одделно. Оваа буква е лесна што го олеснува дружењето со нокти, панделка или што и да изберете! MPI Wood "P" Класичен фонт буква, 5 " : Направено од MDFColor : Недовршени мерки 5".

За производот

Купувачите избираат и