.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 639.84
Од стока
Достапно.

Овој паметно дизајниран музички снежен глобус се прелева со сентиментален шарм од светло црвениот гроздобер камион до традиционалната елка! Ветрови да игра „Ви посакуваме среќен Божиќ“. Сигурно да евоцираат спомени од прекрасните Божиќни плочи покрај ова парче, ја поздравуваат сезоната со музика додека инспирираат весел Божиќен дух. Допимен Божиќен подарок за пријател на сопружник или драга сакана личност која се чини дека секогаш го одржува Божиќ во нивните срца. Изработена од смола од ладно и стакло. Висока приближно 4,75 инчи.

За производот

Купувачите избираат и