.

.

Правда Девојки од сите шорцеви за танцување со фолија и гимнастика, големини XS - XL

Правда Девојки од сите шорцеви за танцување со фолија и гимнастика, големини XS - XL

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Однесете ја нејзината гардероба за танцување или гимнастика на следното ниво и гледајте како сјае. Фолија за танцување со фолија и шорцеви за гимнастика се направени во дише и истегната ткаенина, така што таа ќе се чувствува добро како што изгледа долго вежба. Одликувајќи се со еластична силуета со високи половини и прилагодливи, затегнати страни, овие сјајни шорцеви се забавни за мешање и совпаѓање со нашите танцувачки и гимнастички врвови (продадени одделно) за лулка. Материјал : школка : 89% полиестер/11% спандекс; Поставена : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Прилагодливи затегнати страни; сето тоа Шимер; Дишење и истегната ткаенина. Девојки фолија танц и гимнастика шорцеви од правда. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

За производот

Купувачите избираат и