.

.

Девојки за нозе на девојки

Девојки за нозе на девојки

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Задржете се на оваа симпатична избледена слава на девојчињата на Капри за нозе! Овие хеланки доаѓаат во разновидни отпечатоци, мека памучна ткаенина за лесно влечење и еластична лента за половината. Спарете ги овие удобни хулахопки со која било од нејзините омилени тимови! Достапно во разновидни бои. Избрана слава на девојчињата Капри за нозе : 95% памук, 5% спандекс. Машинско миење ладно. Избледена слава. Капри за нозе. Еластична лента за половината. Печатено. Повлечете го стилот. Означете бесплатно. Достапно во разновидни бои.

За производот

Купувачите избираат и