.

.

Активни хеланки на задните девојки, 2-пакувања, големини 4-16

Активни хеланки на задните девојки, 2-пакувања, големини 4-16

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Двојна ладност! Вашето мало девојче може да изгледа симпатично додека игра во овој два пакувања на хеланки од Хинд. Одликувајќи се со обвивка од руно, овие влечни хеланки се издржлив и симпатичен пар што може да го носи кога игра, трча, скока и многу повеќе! Вклучува 2 хеланки. Повлечен стил. Еластична половината. Crisscross, детали за мрежи на дното. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активни хеланки за девојчиња од Хинд.

За производот

Купувачите избираат и