.

.

Девојки со долг ракав против вратот на девојчињата

Девојки со долг ракав против вратот на девојчињата

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Оваа ти-врат-врата со избледена слава е неопходно да има суштинско значење. Едноставната конструкција ја прави оваа маица разноврсна и може да биде стилизирана на многу начини. Долгите ракави застануваат десно на зглобот, така што нема грозно да се тресе околу рацете. Оваа маичка е одлична за положување под нејзината училишна униформа, или како прикривање додека таа игра со пријателите на студениот ден. Со внатрешни и презаситени внатрешни споеви без ознака за дополнителна удобност, оваа кошула ќе се чувствува добро на нејзината кожа и нема да ја ограничи подвижноста. Оваа мета е достапна во разновидни бои за бесконечни можности за спарување. Долга ракав со слава на слава на девојчињата V вратот : 60% памук, 40% полиестер. Девојки. V деколте. Долги ракави . Без ознака. Директно полите. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, да се отстрани навремено, средното железо кога е потребно.

За производот

Купувачите избираат и