.

.

Деца од девојки за девојчиња Гаранималс, 2-парчиња, големини 4-10

Деца од девојки за девојчиња Гаранималс, 2-парчиња, големини 4-10

оценки:

DEN 331.04
Од стока
Достапно.

Стилизирајте го нејзиниот изглед со овие модерни панталони од пламен од 365 деца од Гаранималс. 2-пакувања на симпатични панталони од пламен кои додаваат забавен и стилски допир на која било облека. Измешајте и совпаѓајте со кој било од нејзините омилени 365 од врвовите на Garanimals за без напор забавни облеки! Достапно во големини 4 - 10. продадено исклучиво на и. Материјал : 56% памук/38% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 панталони. ФИТ : ФЛАРНА нога. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; Цврст тон или отпечатоци од контраст. Панталони за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

За производот

Купувачите избираат и