.

.

Централен дебеломер на сопирачката на дискот

Централен дебеломер на сопирачката на дискот

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран притисок и проверен за да се обезбеди соодветно работење и вклопување. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува хардвер и загради полу-натоварен дебеломер.

За производот

Купувачите избираат и