.

.

Motorcraft нов W спојката на C компресорот

Motorcraft нов W спојката на C компресорот

оценки:

DEN 6399.84
Од стока
Достапно.

Tmotorcraft A/C компресор w/спојката, новиот tmotorcraft произведува нов компресор A/C со склоп на спојката што е со ист квалитет на вклопување и перформанси на OE компресорот што го заменува. tfeatures и придобивки : t t tnew компресорите се исти компоненти што биле инсталирани во возилото кога се спуштила од линијата за склопување t t tloaded компресори вклучуваат : t t t t t t t t t t t t t tclutch макара и калем за лесна нарачка (повеќето склопови се пред-наполнети со масло за ладење PAG) t t t t t t tpre-shimmed спојката/макара за да обезбедат директен завртка-ин-во Инсталација T T Motorcraft Нов w/ спојката A/ C компресор.

За производот

Купувачите избираат и