.

.

Дорман 948- цевки

Дорман 948- цевки

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Дорман нуди сеопфатна линија на цевки за скоро секоја работа за поправка на автомобили. Сите наши цевки се конструирани од висококвалитетни материјали за долготрајна издржливост. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Враќа перформанси на системот за миење на вакуум или прозорец на шофершајбната. Погодно спакувано во најразлични дијаметри и должини. Трајно инженерство од корозија и отпорен на топлина ПВЦ винил. Исто така погоден за широк спектар на домаќинства, индустриски и комерцијални намени.

За производот

Купувачите избираат и