.

.

394mil 10,76sqft автомобил топлински звук звук на бучава Алуминиумска фолија Мат 40 x40

394mil 10,76sqft автомобил топлински звук звук на бучава Алуминиумска фолија Мат 40 x40

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Совршен за автомобили, кондоси, станови, студиа, училници, фабрика и многу повеќе.2, да направите материјали за изолација и фирмата за лим, и играјте најдобро стапче, амортизација на перформанси3, не покријте ги жиците на шасијата или дупките за воздухот кога инсталацијата4, соодветна употреба на Стапки за стапки ќе ги зајакнат врските со ефектот на карго -лагер има исти карактеристики и одлични својства на изолаторот на бучава како гумена пена. Има многу мала тежина, отпорен на бензин . Материјалот за звук Deadenter ви овозможува да се справите и со студот и со топлината.

За производот

Купувачите избираат и