.

.

Rock & Repubier hoolенски хула се протега 4,5

Rock & Repubier hoolенски хула се протега 4,5

оценки:

DEN 639.68
Од стока
Достапно.

Rock & Republicенски хула хула се протега 4,5 "кратко. Премиум ткаенината за слабеење обезбедува удобност и дополнително закрепнување, така што овие шорцеви ја држат својата форма. Размахвано, избледено миење и зашивање на контраст им даваат на овие шорцеви тој добро облечен изглед. Премиум ткаенина со дополнителна удобност, истегнување и закрепнување. Среден пораст краток. Zip лета со затворање на копчињата за лого. 4.5 "Inseam. Зашивање на контраст, хардвер за лого, јамка за појас. Размахвана и избледена. Увезен. Стил# RFA1403.

За производот

Купувачите избираат и