.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

оценки:

DEN 847.84
Од стока
Достапно.

Потписот од Леви Строс и Ко. ™ Womenенските средни рези 5-инчни кратки шорцеви се шорцеви-но тие не се толку кратки. Класичен стајлинг со 5 џеб и дарежлив среден пораст се како вашите омилени фармерки, но искривениот, средината на бутот е сè за вашиот изглед на топло време. Мекиот, истегнат тексас удобно ги гушка вашите криви. 98% памук/2% еластан. Супериорен тексас со висок дел. Среден пораст. Поштенски лета. Стајлинг со 5 џеб. 5 инчи. Исцрпено полите. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

За производот

Купувачите избираат и