.

.

Кратка алатка за жени на Ли Ридерс

Кратка алатка за жени на Ли Ридерс

оценки:

DEN 362.88
Од стока
Достапно.

Кратка алатка за жени на Ли Ридерс Класичната колекција на Ли возачи е полна со функционален, стилски изглед направен за жените во движење. Со својата удобна лента за половината, мидриз и 7 "Inseam, оваа алатка за возачи на Ли не е исклучок. Functionекките за прва функција за комунални услуги обезбедуваат движење без раце, додека голем број стилски отпечатоци и бои за да изберете да ве одржуваат во најновите стилови . Совршено за обични, секојдневни прилики, овој стил е оној што може да биде вашиот плакар? W37 MSFD.

За производот

Купувачите избираат и