.

.

Кратко со кратко време на жените на Глорија Вандербилт

Кратко со кратко време на жените на Глорија Вандербилт

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Секој ден е модна ревија и светот е ваша писта со овие мора да има стилови од иконата Глорија Вандербилт, исклучителна квалитетна ткаенина никогаш не излегува од високо пораст. Предни плетени детали. 5 џеб. 6 "inseam.

За производот

Купувачите избираат и