.

.

Ladies' Short Sleeve Performance Tee

Ladies' Short Sleeve Performance Tee

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Совршено за топли и влажни денови или како клучно парче за положување во поладно време. Оваа форма за изведба на кратки ракави за дами има кратки ракави и полиестерска ткаенина што ја гуши влагата. Tee за кратки ракави за кратки ракави на Realtree : Совршен за топли и влажни денови, или како клучно парче за положување во поладно време. Се одликува со кратки ракави и полиестерска ткаенина што ја гуши влагата.

За производот

Купувачите избираат и