.

.

Circесика Мекклинток, женски круг го пукна Кимоно со камен украс

Circесика Мекклинток, женски круг го пукна Кимоно со камен украс

оценки:

DEN 216.00
Од стока
Достапно.

Circleесика Мекклинток Круг пукна краток ракав Кимоно со разбојно украсување. Лесна за пролет и лето со опуштено вклопување. Забавен и еклектичен дизајн со повеќебојни кружни модели, essесика Мекклинток, Burnенски круг пукна кимоно со камена украс. Задебелен и убаво парче за да се истакне и да даде изјава. Лесната ткаенина го прави ова совршен додаток на вашата пролетна и летна гардероба.

За производот

Купувачите избираат и