.

.

Термички со долг ракав на жените

Термички со долг ракав на жените

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Овие термички кошули со долги ракави со слава слава се совршени за студено време. Топлата ткаенина и долгите ракави ќе ве одржат пријатни оваа есен и зимска сезона. Спарете ја оваа печатена кошула со кое било омилено дно! Достапно во разновидни бои. Termalенски термички со долг ракав Раглан Термички : 60% памук, 40% полиестер. Избледена слава. Термички Раглан. Долги ракави . Тркалезно деколте. Заоблен полите. Печатено. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и