.

.

The Pioneer Woman Sleeve Topter Topper

The Pioneer Woman Sleeve Topter Topper

оценки:

DEN 287.84
Од стока
Достапно.

Совршен допир за завршна обработка, ова плетено парче од пионерската жена е задолжително за секоја сезона. Изработена со мека плетена ткаенина, овој стил на отворен фронт лесно се слое над мноштво врвови-од резервоари до маички, па дури и блузи. Овој топер има должина на ракав од три четвртини за уште поголема елеганција и долга полите што е совршено за спарување со хеланки. Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Отворен фронт. Ракави : ¾ ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Руфл полите; Мека плетена ткаенина. Womanената Пионер ¾ ракав плете за жени.

За производот

Купувачите избираат и