.

.

IWalk CST003ML-001A TWISTER CHANTER & SYNC MICRO USB кабел, 6,6ft

IWalk CST003ML-001A TWISTER CHANTER & SYNC MICRO USB кабел, 6,6ft

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Полнењето на i Walk Twister и Sync Micro USB на USB кабелот обезбедува функционалност на полнење и синхронизација. Микро USB на USB кабелот од 6-14/25 стапки може да се користи со адаптер за wallид или автомобил за полнење и за поврзување на микро USB-уред со компјутери за синхронизација на фотографии и податоци. Ременот Velcro овозможува лесно и складирање без запчиња. Полнења и синхронизирани мобилни уреди со микро USB порта. 2.4а Брзина на полнење. Велкро каиш за складирање без запчиња. 6,6ft. Црна.

За производот

Купувачите избираат и