.

.

Единствени поволни цени за женски тркалезни пети блок со висока потпетица чизми за платформа

Единствени поволни цени за женски тркалезни пети блок со висока потпетица чизми за платформа

оценки:

DEN 959.84
Од стока
Достапно.

Одликувајќи се со тркалезна пети, чипка, странична поштенска патент, склучена платформа ѓон и блок-потпетица. Стилизирајте ги со сет на здолниште со коорд и Берет. Повод : Канцеларија, интервју, забава, секојдневно, денови на Ноќта на вештерките, Божиќни денови, датира, вечер. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Должина на стапалото - Висина на потпетицата - Висина на платформата6 9 4 1/8 - 1 1/86.5 9 1/8 4 1/8 - 1 1/87 - 9 1/4 4 1/8 - 1 1/88 9 5/8- 4 1/8 - 1 1/89 - - 10 - 4 1/8 - 1 1/89,5 - 10 1/8 - 4 1/8 - 1 1/8 Единствени поволни цени женски тркалезни пети блок висока потпетица чизми за платформа за чизми Вамп : ПУ; Outsole : TPR; Пета : Абс. Чипка. Блокирајте висока потпетица. Страничен патент. Заоблена пети. Чизми на глуждот. Потпетица на платформа. Висина на пета : 4 1/8 инчи. Висина на вратилото : 4 инчи. Висина на платформата : 1 1/8 инчи.

За производот

Купувачите избираат и