.

.

Brinley Co. женски текстурирани v-cut bootie

Brinley Co. женски текстурирани v-cut bootie

оценки:

DEN 716.80
Од стока
Достапно.

Belaire е убаво дизајниран bootie со длабок центар „V“ центар што создава лесен дизајн на дизајнот. Обликот на пети од бадем и наредената пета додава прекрасна димензија на овој бути. Никогаш не можете да тргнете наопаку со текстурална шема и толку е разноврсно да одговарате на секоја облека што ја фрлате на неа! Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и