.

.

Janeејн и чевлите за чевли Алиса потпетија плетена бута

Janeејн и чевлите за чевли Алиса потпетија плетена бута

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Чекор во есента со бута за фустан Алиса од Janeејн и чевли! Подготвената влошка ќе ве одржува да шетате цел ден во овие стилски плетени чизми. Подготвена влошка. Мек синтетички горен. Германска надворешна плоча. Повлечете ја. Обична блок -потпетица.

За производот

Купувачите избираат и