.

.

Време и време на женски затегнување на глуждот на глуждот

Време и време на женски затегнување на глуждот на глуждот

оценки:

DEN 751.84
Од стока
Достапно.

Преземете го денот во стил со нашето време и чизми за глуждот за жени. Овој женски чизми е обликуван со удобни еластични странични гуми за лесни вклопувања и бујни блок потпетици за вистинската висина. Конструирани со карактеристики што вклучуваат мемориска пена и текстилни облоги што може да се дишат, ќе бидете сигурни дека ќе ги најдете овие удобни. Оваа стилска бута е загарантирана да ви биде нов поглед! Доаѓа и во редовна и широка ширина. Се вклопува во големината. 1 ½ „наредена потпетица. Висина на глуждот. Мека тркалезна пети. Поставување на чорап за меморија од пена. Faux Suede горниот материјал. TPR Outsole. Еластична страна. Внатре во патент.

За производот

Купувачите избираат и