.

.

Мелроза Авенија вегетански велур велур v gore блок -потпетици bootie

Мелроза Авенија вегетански велур велур v gore блок -потпетици bootie

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Едноставно bootie-ful. Од работа до викенд, овие чизми во Челси од Мелроус Аве се суптилен јазол на запад со зашилена пети и удобна блок -потпетица за рангиран изглед. Истегнете ги панелите со близнаци за здолниште овозможуваат лесен стил на лизгање и движење, брзо правејќи ги овие нови омилени секојдневни чизми. 2-1/2 ”блок пета. Стилот на лизгање. Близнаци на страните. Зашилен пети. Перничена влошка за цел ден удобност. 100% веган и без суровост. Рачно изработено горно; Рачно изработена надворешна плоча. Избришете чиста. Увезени. Fausенски кожни чизми од Мелроус.

За производот

Купувачите избираат и