.

.

С. Поло Асн. Топлински екипаж на маж со долги ракави, пулвер

С. Поло Асн. Топлински екипаж на маж со долги ракави, пулвер

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Чувајте го случајно и ладно цела сезона со американскиот Поло Асн. Топлински екипаж на мажот со долги ракави. Со директно вклопување и мека термичка завршница, ова е пуловер што сакате да го носите секој ден. Овие памучни полиестерски термоли ве одржуваат пријатно за кој било вид на временски услови. Пар со фармерки и вашите омилени патики за опуштен, вонреден изглед или одговарајте со омилениот краток за поладните ноќи на пролетта. Не можете да тргнете наопаку! Машина за перење. Моделот е 6'1; Носејќи големина М. 60 % памук 40 % полиестер.

За производот

Купувачите избираат и