.

.

Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет

Менс Оз. Ултра памучен пакет пакет

оценки:

DEN 565.44
Од стока
Достапно.

100% памук за префрук; Еш Греј е 99/1; Sport Grey е 90/10; Двојно-игла зашивање низ целиот; лесна јака; прислушувано рамо до рамо; Антички (цреша црвена, ирска зелена, кралска) се 90/10; ; Темниот Хедер, Хедер (кардинал, Индиго, морнарица, сафир) се 50/50; Безбедноста (зелена, розова и портокалова) се 50/50; Гилдан Менс 6 мл. Ултра памучна маица 5 пакет.

За производот

Купувачите избираат и