.

.

С. Поло Асн. Машка екипа за кратки ракави

С. Поло Асн. Машка екипа за кратки ракави

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

САД Поло Асн. Машка екипа за кратки ракави, е идеален додаток на вашите омилени фармерки во мирување. Совршено е да се носи во секое време за опуштен изглед кој има јасно поставено тревога. Завршете го вашиот обичен изглед со патики или облечете го со блејзер за повеќе полирана завршница. Одликувајќи се со екипаж, мало зашиено лого на горниот лев градите и дарежлива силуета за лесно вклопување, американскиот поло Асн. Машкиот екипаж за кратки ракави е машина што може да се мие и многу лесен за одржување. И во 100% памучен дрес, тоа е бескрајно удобно стилско парче што сакате да го носите секој ден. Екипаж-врат. Мало зашиено лого на горниот лев градите. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 100% дрес на памук БЦИ. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и