.

.

Teeорџ Машки кратки ракави со врат V-врат

Teeорџ Машки кратки ракави со врат V-врат

оценки:

DEN 399.52
Од стока
Достапно.

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој Georgeорџ краток ракав V-врат за мажи во секоја боја. Испробан изглед со опуштена V-врат, права полите и кратки ракави, тоа е идеална опција без разлика дали работите надвор, легнувате дома или се дружите со пријателите. Носете го сам или поставете го под фланел или качулка кога времето станува поладно. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат. Менс краток ракав V-врат од Georgeорџ.

За производот

Купувачите избираат и