.

.

Мармонт Хил брановидни мешавини vii од Ирена Орлов Сликање на печатење на платно

Мармонт Хил брановидни мешавини vii од Ирена Орлов Сликање на печатење на платно

оценки:

DEN 735.84
Од стока
Достапно.

ПРИРАЧНИК ЗА КАНВИ ПРИРАЧНИК ОД КОЛЕКТИВНИЦИТЕ НА МАРМОНТ Хил Арт Професионално рачно испружено завиткано во одржливо, не-воено дрво Мармонт Хил „брановидни мешавини VII“ од Ирена Орлов Сликарство на печатење на платно : ликовна уметност печати од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Предмет : Апстракт.

За производот

Купувачите избираат и