.

.

Летна плажа Сликарство печатење на завиткано платно

Летна плажа Сликарство печатење на завиткано платно

оценки:

DEN 102.08
Од стока
Достапно.

Големина 16 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 16". Тип на производ : -Фотографски принт. Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Боја : повеќебојно. Dimensions : Size 16" H x 24" W x 1. Вклучува сертификат за автентичност. Севкупна ширина - страна на страна : 60 ​​". Стил : -образно. Тема : наутички и плажа. Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Големина 20 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 20". Големина 24 "H x 36" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 36 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Временски период : современ. Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 12". -Материјал : платно. Пол : Неутрален. Уметник : -силвија Кук. Големина (40 "H x 60" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре.5 "D - целокупна длабочина - предност на грб : -1.Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. Уметник : Силвија Кук. Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Пол : -нетрална.

За производот

Купувачите избираат и