.

.

Студената индустрија за лаптиелни цвеќиња цвеќиња цвеќиња букет сликарство сликање бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Сју Ригер

Студената индустрија за лаптиелни цвеќиња цвеќиња цвеќиња букет сликарство сликање бела врамена уметничка

оценки:

DEN 583.84
Од стока
Достапно.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во дебели 1,5 инчи дебели Рамка на дрва. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Растенија; Цвеќе; Цвет; Тегла; Цветниот аранжман; Вазна; Грнчарство; Икебана; Цветен букет ;. Дизајн од Сју Ригер.

За производот

Купувачите избираат и